Lubitsa Styling logo
Lubitsa Styling

O nás

Kto sme

Spoločnosť, ktorá poskytuje na Slovensku profesionálne stylistické služby dostupné pre širokú verejnosť.


Aký je náš cieľ

Našim cieľom je zvýšiť gramotnosť ľudí v otázke štýlu prostredníctvom fashion koučingu.


Čo je fashion koučing

Fashion koučing je vzťah medzi dvoma rovnocennými partnermi (fashion koučom a klientom), založený na vzájomnej dôvere, otvorenosti a diskrétnosti.

V rámci tohto vzťahu pracuje fashion kouč na:

* rozvoji štýlu individuálneho klienta na základe jeho charakteru a potrieb pomocou procesu analýzy osobnosti, trendov, farieb, materiálov a strihov

* rozvoji firemnej identity definovaním korektného dress codu prostredníctvom školení pre zamestnancov a manažérov

Logo

Kto sú naši klietni

Real people. Skutoční ľudia. Vy.


Aké je naše motto

Style For Real People


Ako vzniklo naše logo

Dámska lodička sa objavila v prvom rukou písanom logu Lubitsa Styling ako substitúcia počiatočného písmena L. S digitalizáciou loga sa lodička stala symbolom našej histórie a hodnôt, čoho dôkazom je súčasná pozícia tohto symbolu, ktorý v aktuálnom logu stojí nad názvom a mottom spoločnosti.


Kto za tým stojí

Ľubica Jakušová absolvovala vysokoškolské štúdium jazykov, ktoré jej v súčasnosti zaručuje možnosť získavania kvalitných informácií zo zahraničných zdrojov, ktoré sa na Slovensko nedostanú. Počas štúdií v Taliansku začala vznikať jej idea fashion koučingu. Praktické profesné vedomosti stylistu následne získala od českých odborníkov: Aleny Šafratovej, Jakuba Polanku, Martiny Matiášovej a Benedikta Renča. Vyprofilovanie jej kariéry nastalo v redakcií magazínu InStyle.

Od roku 2014 vedie na Slovensku spoločnosť, ktorá pracuje na inom ako umelecko-estetickom význame módy, ktorý dokáže meniť kvalitu života k lepšiemu.

Od roku 2015 spolupracuje so vzdelávacími agentúrami a inštitúciami na špecifických školeniach a workshopoch pre manažérov a obchodníkov.


Profile

Ľubica Jakušová
Prvá slovenská fashion koučka
www.fashioncoach.sk

© Lubitsa Styling s.r.o.