Lubitsa Styling logo
Lubitsa Styling

Služby

  Firemný fashion koučing
  Individuálny fashion koučing
  Špecifické stylistické služby

 

© Lubitsa Styling s.r.o.

Firemný fashion koučing

Firemný fashion koučing nastavujeme podľa požiadaviek nášho klienta tak, aby sme vytvorili čo najefektívnejšiu stratégiu pre tvorbu firemnej identity.


* Stanovenie firemného dress code

Zakladáte firmu a staviate na kvalitnom a profesionálnom imidži, ktorého súčasťou je správny dress code? Ste konateľom, alebo manažérom zabehnutej firmy a zistili ste, že vašej spoločnosti chýba profesionálny dress code? Stanovíme firemný dress code v súlade s vašou firemnou identitou, vypracujeme pravidlá dress codu pre jednotlivé pracovné pozície a v pravidelných intervaloch absolvujeme audit, za účelom zachovania imidžu firmy.


* Školenie pre zamestnancov

Záleží vám na vzhľade svojich zamestnancov? Chcete, aby pochopili, prečo vašu firmu reprezentujú aj svojim zovňajškom? Na základe stanoveného dress codu vašej spoločnosti prevedieme vašich zamestnancov vhodnými a nevhodnými prvkami, vysvetlíme im dôležitosť vzhľadu v pozícií, ktorú zastávajú, poradíme im ako zostavovať outfity a kde nakupovať.


* Školenie pre manažérov

Aký je rozdiel medzi oblečením zamestnanca a manažéra? Čo komunikuje svojou voľbou outfitu manažér svojmu okoliu? Objasníme vám rozdiel medzi pravidlami business a business casual dress code a poradíme vám, ako kontrolovať a posudzovať dress code vašich zamestnancov.


* One to one

Chcete ohodnotiť svojho zamestnanca zmysluplným bonusom pre obe strany? Máte v tíme zamestnanca, ktorý ignoruje dress code a nechcete ho prepustiť? Zabezpečte individuálne stretnutie vášho zamestnanca s našim fashion koučom, ktorý mu pomôže zakomponovať osobný štýl do pracovného prostredia.
Individuálny fashion koučing

Individuálny fashion koučing pozostáva zo systematickej práce na vašom osobnom štýle. Preto odporúčame pre väčšiu efektivitu výsledku absolvovať jednotlivé služby postupne, podľa uvedeného poradia.


* Konzultácia

Rozmýšľate, ako by ste zmenili svoj život? Zasiahla vás životná zmena a necítite sa so sebou komfortne? Predtým ako nakontaktujete psychológa, urobte si pre seba čas a vyhraďte si 90 minút na konzultáciu s profesionálnou fashion koučkou. Okrem analýzy vášho osobného štýlu stanoví nuansy vašej typológie postavy a vašu farebnú typológiu podľa aktuálnych trendov. Klasifikuje basic prvky šatníka podľa vášho životného štýlu, nájde tie správne trendy pre vás, naučí vás umeniu kombinovať a využívať doplnky a vypracuje pre vás praktické tipy na mieru.


* Vytriedenie šatníka

Máte tony oblečenia alebo naopak len zopár kusov? Máte dlhodobo pocit, že nemáte, čo na seba? Predtým ako sa opäť vrhnete na nákupy, nechajte prevetrať váš šatník našou profesionálnou fashion koučkou. Prehodnotí váš štýl tvorby outfitov a poradí vám, ako prebudiť zabudnuté a nikdy nenosené kúsky k životu. Navrhne vám, čoho sa zbaviť, ale aj čo a ako si nechať prešiť. Zameria sa na vaše konkrétne potreby a vytvorí funkčný a systematický šatník. A ako bonus vás zasvätí do metódy SWITCH od Lubitsa Styling!

Služba je dostupná v troch variantoch:

  Vytriedenie šatníka na základe vášho životného štýlu


Komplexné vytriedenie zamerané na všetky oblasti vášho sociálneho aj rodinného života.
Dĺžka trvania závisí od veľkosti vášho šatníka, orientačne v rozmedzí 5-8 hodín.


  Vytriedenie šatníka na základe vášho pracovného dress code


Kompozícia pracovných outfitov, systematické roztriedenie prvkov a rozdelenie outfitov podľa pracovných príležitostí. Dĺžka trvania závisí od veľkosti vášho šatníka, orientačne v rozmedzí 3-5 hodín.


  Vytriedenie šatníka na základe aktuálnej sezóny


Vytriedenie a oživenie šatníka podľa sezóny jar/leto alebo jeseň/zima, pretriedenie a oživenie prvkov z minulej sezóny, zakomponovanie aktuálnych trendov, kompozícia fukčných sezónnych outfitov pre váš životný štýl.
Dĺžka trvania závisí od veľkosti vášho šatníka, orientačne v rozmedzí 3-5 hodín.

***


* Shopper

Najlepšia kamarátka, manžel, deti a dokonca aj vy sama ste stratili s vami trpezlivosť pri nákupoch? Nenachádzate na trhu značku, ktorá by naplnila vaše predstavy a potreby vašej postavy? Chcete všetko ale neviete, čo vám skutočne sedí? Chcete všetko, ale financie vás nútia vybrať si len niečo? Pokiaľ už netúžite vláčiť domov veci, ktoré skončia na dne šatníka, vyskúšajte našu službu osobného shoppera. Vy stanovíte budget, my ho premeníme na to, čo v šatníku skutočne potrebujete.


* Stylebook

Rozhodli ste sa vykročiť z davu a nájsť si vlastný štýl? Nedarí sa vám definovať ho? Experti z Lubitsa Styling vám ukážu cestu, ktorou sa môžte vydať, ak túžite po funkčnej individualite. V na mieru vypracovanom stylebooku v rozsahu 50-60 strán nájdete:

  • analýzu vášho nového štýlu
  • odporúčania stylistu, hairstylistu a vizážistu
  • teoretické infografiky
  • praktické materiály pre systematické zostavenie funkčného šatníka
  • spôsoby vyhľadávania inšpirácie

Lookbook
Lookbook
Lookbook
Lookbook
Lookbook
Lookbook
Lookbook
Lookbook
Lookbook
Lookbook


***


* High heel koučing

Stránite sa podpätkov, pretože sa v nich necítite komfortne? Prezradíme vám všetky triky, ktorými si chôdzu na high heeloch osvojíte, vyberieme pre vás tú správnu výšku podpätkov a naučíme vás kráčať ako dámy - s podpätkami, ale aj bez nich.


* Audit doplnkov

Dokážete pracovať so základnými prvkami šatníka, ale doplnky sú pre vás problémom? Neviete dotiahnuť svoje kreácie do konca? Máte nový doplnok a neviete ako ho zakomponovať do svojich outfitov? Vysvetlíme vám ako doplnky fungujú, ako ich vyberať a zakomponovať do vášho šatníka tak, aby ste neboli „too much“ ani „too less“.
Špecifické stylistické služby

Pripojte sa k našej myšlienke STYLE FOR REAL PEOPLE, pretože to,
že šaty robia človeka, vieme všetci, ale aké šaty, to vieme my - experti stylisti.


* Spoločenské udalosti

Ak nepatríte k tým, čo nad slávnostným dress codom mávnu rukou, ak sa túžite aspoň na chvíľu stať stredobodom spoločnosti, ak si nie ste celkom istí ČO, AKO a KEDY, zverte sa na chvíľu do rúk našim profesionálom.

Okrem profesionálnej stylistky, ktorá vám pomôže s výberom, kúpou, zapožičaním a nastylovaním outfitu, vás odporučíme do kresla uznávanej hair stylistky a vizážistky.

firemné večierky

kongresy

stužkové

plesy

svadby


* Fotoshootingy

Ak potrebujete komplexné profesionálne stylistické služby pre fotoshootingy, nakontaktujte nás a my vyberieme na základe vášho konkrétneho projektu toho správneho profesionálneho stylistu.

modelky

fotografi

vizážisti

hairstylisti

hudobné skupiny


* Prednášky a workshopy

Všetky informácie o poriadaných prednáškach a workshopoch nájdete v sekcii kalendár akcií.