Personal
styling

Styling portréty
zamestnancov

Komerčný
styling

Personal styling

Rôzne životné fázy prinášajú rôzne potreby a požiadavky na náš šatník. Keď sa k tomu pridá rýchlotočiaca sa módna scéna, nákup správnych kúskov sa stáva časovo náročným. V množstve ponúkaného tovaru je stylista výborným pomocníkom, ktorý vám ponúkne iný pohľad na vás a vaše proporcie.

Ak je vašim slabým miestom pracovný šatník, spolu s našou expertkou na pracovné dress cody ho zaktualizujete a pripravíte outfity na konkrétne pracovné príležitosti. V prípade záujmu zabezpečíme vizážistu a hairstylistu.

Možno ste sa práve dnes rozhodli, že nastal čas opustiť svoju čierno - bielu zónu komfortu. Alebo farby milujete, ale nie ste si istá v ich kombináciách? Koloristika je drsná veda, ktorá si vyžaduje veľa štúdia a citlivé oko. Naša fashion koučka Ľubica absolvovala kurz v Miláne, pridala svojich 9 rokov praxe s klientami a vytvorila stratégiu, v ktorej používame pri analýze vašich prírodných charakteristík certifikované vzorky.

Personal shopper

40€ / 1hod

Výhoda: bez nutnosti
návštevy obchodov

Koloristika

160€ / 2,5hod

Plus: e-Colorbook
v cene

Vytriedenie šatníka

80€ / 1hod

Plus: vstupná
konzultácia v cene

Biznis styling

80€ / 1hod

Balík: vizáž, vlasy, styling
(cena na vyžiadanie)

Moodboard

175€

Plus: GAP analýza
v cene

Styling portréty
zamestnancov

Príliš dlhé rukávy, rozchádzajúca sa blúzka na prsiach, odstávajúce sako deformujúce postavu, vytŕčajúca kravata spod goliera alebo disharmonická kombinácia kravaty, obleku a košele... to je len niekoľko chýb, za ktoré si bez supervízie stylistu platíte. Spokojnosť zamestnanca s vlastnou fotografiou je pre nás kľúčová – je to nástroj, ktorým reprezentuje nielen zamestnávateľa ale aj seba.

Supervízia
pri fotení

150€ / do 20 osôb

Supervízia so
zápožičkou outfitov

230€ / do 20 osôb

Plus: záloha na zápožičku
podľa požiadaviek klienta

Korporátny
portrét

Cena na vyžiadanie

Balík: fotograf, kameraman,
vizážista, stylista, ateliér

Komerčný styling

V zmysle nášho hesla STYLE FOR REAL PEOPLE spolupracujeme na kampaniach, v ktorých sú protagonistami ľudia v reálnych životných situáciách a profesiách.

Cena na vyžiadanie v závislosti od náročnosti projektu

Objednávkový formulár